2009. január 3., szombat


Tél-csoda!
Táj-élmény. Közel a természet-élmény. Szánkózás-élmény. Gyerek vagy-élmény. Gyönyörű

2009. január 2., péntek

Ünnep


Ünnep-szeretet, Szeretet-Ünnep

Legyen Ünnep a szívünkben egész évben!

2008. november 25., kedd

Szeretet :)


Többet adj, mint amennyit kapsz!!! Ezt mondom először magamnak. Jó lenne önzetlenül, türelmesen odafigyelni ma a gyerekekre, kollégákra. Ehhez kérem az erőt. Mert egy jó szó néha több, mint egy ajándék. Egy mosoly bearanyozza a napunkat! Legyen jó napunk! :)

2008. november 14., péntek

Animus Csengettyű Együttes


Mellékelek egy képet a kis csapatról!
Ez a kép Arkán készült. Úgy látom, kezd összerázódni a csapat. Kezdjük megismerni, kiismerni egymást. És így egyre könnyebb egymást tolerálni. Mélyülnek a kapcsolatok, kezdünk "családdá" válni. :)

Koncertnap:)

A mai napom az valami szörnyen indult. Szomorú voltam és értelmetlennek éreztem mindent. Éjszaka nem aludtam csak pár órát. Szerencsére akik körülöttem voltak felvidítottak:)
És végre elérkezett a koncert ideje. Nagyon kellemes élményben volt részem. A csengettyűzés már maga öröm, de az hogy másokat is megörvendeztettem vele, az engem is felüdített, megvídámított, felemelt, gazdaggá tett. Remélem akik eljöttek ugyanilyen jól érezték magukat. Volt egy kedves nő, akinek az arca ismerős volt. Sajnos nem tudom ki az. De folyamatosan engem nézett és mosolygott. én meg persze viszonoztam, csak épp azt nem tudom, ki az, ki hívta meg. Vajon az én vendégem volt? :) A lényeg az hogy örültem, hogy valaki csak nekem mosolyog:) Ja és hogy Szabó Péterék családostól eljöttek és ahogy körülrajongtak és gratuláltak az jó volt.
Örültem a martinkertvárosi delegációnak! kösz hogy eljöttetek!!! Meg Juliska néninek. Azt mondta , én voltam a legszebb!!! :)
Jövő héten menni kell a miskolci tv-be!

2008. november 11., kedd



szeretet

Őszi napsütés :)

Egyre többet gondolok a csengettyűkoncertre. Remélem jól fog sikerülni. Annál is inkább, mert sok embernek elküldtem a meghívót interneten is, meg osztogattam is egy csomót. Nagyon sokan megígérték szóban is, e-mail-ban is visszajeleztek, hogy jönnek, sőt még barátokat is hoznak. Úgy hogy nagy lesz a közönség. Remélem vásárolnak is cd-t. Ma este próba!!
Egyébként most Krasznokvajdán vagyok. Idefele gyönyörködtünk a Isten csodálatos világában, amelyben élünk. Most is gyönyörűen süt a nap és minden héten egy-egy új élmény ez a látvány. Multkor megálltunk és szedtünk csipkebogyót teának, így tanítás előtt:) Tele vannak a bokrok bogyóval. Gyönyörű! Jah és még tanítani is kéne valamit, azért vagyok itt. Csak emlékeztetem magam:) 45 perc múlva... Megtanítom a gyerekeknek a Hóka-mókát. És még a maradék ábécés hangokat, ami múlt hétről elmaradt :)
Délután kellene valami jóóóót csinálni. Valami szokatlant, amit máskor nem... !!!
No majd kitalálom.